sobota, 5 września 2009

Czerwona!
Powycinałam tło,bo w pomarańczowo-brązowym otoczeniu wyglądało to okropnie...
Kolor najbliższy oryginału to ten na środkowym zdjęciu.Nie taki wściekle makowy,brr...Właściwie wciąż nie przepadam za czerwienią...przynajmniej w mojej garderobie ten kolor nie występuje.Ze zdumieniem obserwuję,że coraz częściej wpada mi w oko,i mam ochotę coś czerwieniastego wyprodukować.Nawet uzbierało mi się trochę czerwonych koralików,więc kto wie?
Wyszedł mi-jak widać-solidny,wieczorowy ładunek koloru.Jestem z niej naprawdę zadowolona...były jeszcze trzy sukienki w międzyczasie,o jednej pisałam,zdjęcia wciąż nie mam.Te dwie przedostatnie z różnych powodów źle mi się kojarzą nawet im zdjęć nie robiłam.A ta mi się podoba i już.

8 komentarzy:

 1. Jest nieziemska, nie dziwie się że jesteś z niej dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję,jak miło coś takiego usłyszeć(przeczytać) :-))) Szkoda że to na razie ostatnia sukienka,może za parę tygodni jeszcze jakąś uszyję,teraz się przestawiam na inne rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest boska,podziwiam Twoje prace, i trochę zazdroszczę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż,ja trochę zazdroszczę decoupage'u ale rozsądek zwycięża,już i tak mam za dużo rękodzielniczych zainteresowań,a dnia brakuje:-( więc się raczej uczyć nie będę i pozostawię to fachowcom;-)Chociaż takie kaboszony ze zdekupażowanego drewienka z chęcią bym wykorzystała,więc..nigdy nie mów nigdy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nono cudna! Ile czasu Ci zajęło szycie i ozdabianie? Liczyłaś?

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniała jest .... elegancja i seksapil :o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję jeszcze raz! Wolę nie liczyć ile czasu poświęcam na te sukienki,ech,gdyby się je szybciej robiło..ale skoro tyle zachwytów,to widać warto;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo!

Blogging tips